Тернопільські сектанти продовжують молитись серед руїн (фото)

Комунальникам тернопільської міськради не вдалося з першої спроби зруйнувати всі будівлі, незаконно зведені сектантами в парку Національного відродження Тернополя. У п'ятницю, 30 вересня, під охороною "Беркуту" бульдозер зніс каплицю з легких матеріалів, та більшість мурованої огорожі. Залишився стояти хрест та десятиметрова кам'яна вежа.

"Вежа має ще триметровий фундамент в землі. Спеціальні служби міськради зараз досліджують, яку техніку потрібно залучити для її знесення. Бульдозер з такою будовою не впорається. Хрест вирішили також не валити бульдозером – в майбутньому його акуратно демонтують і передадуть одній з традиційних парафій", - розповіла речник міськради Тернополя Катерина Калуш.

Зараз міліція чергує на місці каплиці разом з муніципальною поліцією Тернополя, аби не дати можливість парафіянам знову почати будівництво.

Віряни після руйнування каплиці не покидають свого місця. Збираються серед руїн і моляться. Принесли сюди свіжі квіти та встановили їх на місце, де їм нібито з'явилася Матір Божа. Відмовляються говорити з журналістами. На всі запитання відказують "Все вже сказано". В п'ятницю десятьох з них забрали в міліцію. Сімох відпустили, склавши адмінпротокол. Троє відсиділи три доби за ґратами.

"Найцікавіше те, що більшість затриманих сектантів мають прописку в Львівській області. Тяжко з цього робити однозначні висновки, але можна припустити зв'язок з підгорецькими монахами, які мають вплив в сусідній області", - зазначила Калуш.

Нагадаємо, 30 вересня в Тернополі демонтували самовільно збудовану каплицю, яку за кілька років вибудували парафіяни самопроголошеної громади, що називають себе Праведними католиками, пише "Gazeta.ua".
Джерело: Gazeta.ua

Тернопільські сектанти продовжують молитись серед руїн (фото), фото-1
Тернопільські сектанти продовжують молитись серед руїн (фото), фото-2
Тернопільські сектанти продовжують молитись серед руїн (фото), фото-3
Тернопільські сектанти продовжують молитись серед руїн (фото), фото-4
Тернопільські сектанти продовжують молитись серед руїн (фото), фото-5
Тернопільські сектанти продовжують молитись серед руїн (фото), фото-6
Тернопільські сектанти продовжують молитись серед руїн (фото), фото-7
Тернопільські сектанти продовжують молитись серед руїн (фото), фото-8
Тернопільські сектанти продовжують молитись серед руїн (фото), фото-9
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі