
12:55, 5 жовтня 2011 р.
12 чоловік з битами жорстоко побили двох міліціонерів
У Білій Церкві на Київщині під час спроби затримання грабіжників двоє міліціонерів були побиті дванадцятьма посібниками злочинців, повідомляє ТСН. Спочатку у селі Іванівка Ставищаського району Київської області кілька мешканців Закарпатської області пограбували підприємця з Херсона. За словами потерпілого, у нього відібрали 200 тис. гривень.
Звернувшись в міліцію чоловік розповів, що на Київщину приїхав у справах, а своїх нападників знав по роботі. Зацікавлений у співпраці бізнесмен підказав правоохоронцям місця можливої появи та перебування зловмисників.
Міліціонери Ставищанського та Білоцерківського відділень незабаром затримали підозрюваних. Одного помітили і затримали у Білоцерківській багатоповерхівці. Інших співучасників залишилися чекати в під'їзді двоє оперативників. Втім, через деякий час до будинку під'їхали автомобілі з дванадцятьма чоловіками, які напали на правоохоронців з кулаками і бейсбольними бітами.
Під час бійки одному з міліціонерів, зламали руку. Маючи табельну вогнепальну зброю правоохоронці її не застосували враховуючи велику кількість людей, які стали випадковими свідками пригоди.
На підкріплення колегам прибула патрульно-постова служба. Втім, затримати вдалося лише шістьох зловмисників, у яких вилучили металеві прути і бейсбольні біти, інші зникли з місця події.
Втікачів і підозрюваних в розбої розшукують. Щодо вищезгаданого злочину проводиться перевірка.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
15:11, 12 травня
14:58, 12 травня
live comments feed...
Коментарі