• Головна
  • У платіжках за комуналку з'явиться новий тариф
15:21, 5 жовтня 2011 р.

У платіжках за комуналку з'явиться новий тариф

Новий тариф для населення планують планують запровадити в Україні найближчим часом.  За попередньою інформацією, це буде оплата за переробку сміття, повідомив голова держагентства з інвестицій та нацпроектів Владислав Каськів.

В рамках нацпроекту "Чисте місто" передбачається будівництво заводів з переробки сміття та побудова цілого "ланцюжка" для вирішення питання з відходами в Україні.

"Фактично йдеться про введення в Україні нового тарифу на переробку сміття", - сказав Каськів.

Розмір тарифу, за словами чиновника, залежить від багатьох чинників. По-перше, це повинно бути закріплено законодавчо.

"Зараз я не можу сказати, яке рішення прийме законодавець: або це буде одна комісія, яка регулюватиме ці тарифи централізовано, або ця функція буде передана на місця. Друге питання - за якими принципами формуватимуться ці тарифи", - розповів Каськів.

За його попередніми розрахунками, діапазон може бути від 30 до 55 доларів за тонну . Залежно від місця, міста, умов, технології переробки і т. д.

Нагадаємо, нещодавно регіонали та литвинівці запропонували закладати в комунальні тарифи кошти на модернізацію ЖКГ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
"За кілька тижнів планували вітати її з ювілеєм": обірвалося життя однієї з керівниць КП «Тернопільводканал»
"Тариф на світло зміниться з 1 вересня, українцям назвали оновлені ціни на електрику": скільки коштуватиме 1 кіловат
"Зливи, грози та похолодання накриють Україну на цілий місяць": вітер, дощ і низька температура ввірвуться в ці області
"З 1 вересня ця категорія чоловіків повністю втратить бронювання, ТЦК готує заходи для вилову": їх жде мобілізація і війна
Оголошення