• Головна
  • На Тернопільщині двоє осіб скоїли самогубство
10:00, 10 травня 2015 р.

На Тернопільщині двоє осіб скоїли самогубство

Кілька хвилин по першій дня у Бережанах у власному будинку повішався  мешканець Бережан 1987 року народження. Трагедія сталася 8 травня. А о 20.00 того ж дня наклала на себе руки мешканка Башуків Кременецького району 1944 року народження. Вона також повішалась у власному домогосподарстві.

Що підштовхнуло мешканців на такий крок залишається поки що загадкою. Однак цього тижня це не перший суїцид. П'ятого травня вчинив суїцид мешканець Мужилова Підгаєцького району 1945 року народження. А шостого травня — мешканець Литвинова , що на Підгаєччині, 1936 року народження.

До слова, згідно з результатами дослідження Всесвітньої організації охорони здоров'я, що 40 секунд у світі відбувається самогубство. Пік активності самогубців спостерігається саме весною.  Психологи пояснюють це тим, що людина, яка втратила інтерес до життя через певні свої проблеми, бачить світ тільки у чорних кольорах, їй емоційно дуже важко, самотньо, а навколо квітує життя. Несправедливо. І саме це відчуття несправедливості часто штовхає її до суїциду.

Фахівці також називають різні причини та мотиви самогубства. Зокрема, втрата близьких, матеріальні проблеми, алкоголь, труднощі з виплатою кредитів, конфлікт з рідними, важкі недуги тощо, пише topnews.

Розпізнати людину, котра задумала накласти на себе руки, не важко. Часто вона говорить про те, що намірилась вчинити, ніби привертаючи увагу до себе й своїх проблем.  Хоча є випадко, коли закривається у собі, мовчить. У будь-якому разі, якщо ви помітили, що ваші близькі, знайомі, рідні змінились, просто поговоріть з ними, допоможіть побачити різнобарвність світу, зігрійте своєю увагою та аргументуйте рухатись далі, як важко не було б. Хто знає, може, саме ваші слова й душевне тепло врятують чиєсь життя.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #самогубство

Коментарі

Оголошення
live comments feed...