З 1 листопада Укрзалізниця запровадить повагонний продаж квитків

Укрзалізниця підвищує ефективність використання пасажирських вагонів. За дорученням Генерального директора Володимира Козака, з 1 листопада цього року вводиться автоматизоване регулювання реалізації місць в залежності від населеності вагонів. (Урядовий портал). Це означає, що  реалізація місць починається з одного вагону кожного типу (СВ, купейний, плацкартний).

У разі, якщо у вагоні певного типу залишиться менше 9 вільних місць, відкривається для продажу наступний вагон цього типу.

Такі нововведення, на думку залізничників, дозволять послідовно та рівномірно заповнювати вагони поїзда  для оперативного регулювання схем поїздів, ефективно використовувати існуючий вагонний парк.

Незадіяні  вагони поїзда будуть відчеплені і введені до складу поїздів, на які існуватиме підвищений попит. Таким чином, залізничники оперативно корегуватимуть кількість вагонів у поїзді, орієнтуючись на попит у перевезенні пасажирів.

За словами начальника Головного пасажирського управління Олександра Іванька, у доцільності переходу на повагонний продаж квитків залізничники вже переконалися на основі пілотного проекту, який реалізовувався з 9 вересня. За таким принципом, в якості експерименту, продавалися квитки на один поїзд на кожній із шести залізниць України. З першого листопада за таким принципом продаватимуться квитки на усі поїзди  внутрішнього сполучення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі