• Головна
  • Італійці допомагають переселенцям
09:00, 13 травня 2015 р.

Італійці допомагають переселенцям

Італійці міста Альгеро, серед яких як діаспорійці так і корінні мешканці, підтримують українців, яких торкнулася війна. Вони організували збір одягу для переселенців зі східних регіонів.
Майже два десятки ящиків з одягом уже передали і зупинятися на цьому не планують.

Координує допомогу в Тернополі міська «Самопоміч». Всі отримані передачі скеровує в «Карітас», який також працює над підтримкою переселенців.

Минулого тижня ми привезли ящики з одягом для тих переселенців, які тільки приїхали в Тернопіль, - каже координатор проекту «Світло в оселі», в рамках якого і відбувається підтримка потребуючих, Едуард Биндас. – За одягом прийшло 25 чоловік. Це люди, яким він дійсно потрібний адже вони залишили практично все вдома, там, де зараз йде війна. Цього тижня повеземо ще шість ящиків, які передали доброчинці з Італії. За таку допомогу їм величезне спасибі.

Також представники «Самопомочі» передадуть «Карітасу» в постійне користування, сім інвалідних візків.

Ці візки будуть закріплені за «Карітасом», - говорить пан Биндас. – Їх даватимуть людям в користування, а коли відпадатиме потреба, видаватимуть новим людям. В «Карітасі» вже є візки, але потрібно ще. Взагалі, хотів би подякувати цій організації та її директору отцю Андрію, за можливість долучитися до допомоги людям, а також за ту роботу яку здійснюють. Я, коли почали співпрацю, був позитивно здивований тому рівню, масштабу та завзяттю з якими покращують життя людей.

В рамках співпраці між «Карітасом» та «Самопоміччю» також відбуватимуться різні заходи: юридичні консультації, молодіжні семінари, тематичні навчання. Днями, до слова, переселенців повезуть на екскурсію та молитву до Зарваниці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#самопоміч Тернопіль #самопоміч в Тернополі #Андрій Грицишин

Коментарі

Оголошення
live comments feed...