• Головна
  • У Тернополі черги за шенген-візами зменшаться завдяки... Росії?
13:00, 13 травня 2015 р.

У Тернополі черги за шенген-візами зменшаться завдяки... Росії?

Черги за візами у Шенгенську зону, які останнім часом стали для Тернополя звичним явищем, можуть істотно зменшитися, якщо в Україну залучать додатковий персонал та консулів.

Про це учора розповіла у Тернополі Генеральний консул Республіки Польща в Луцьку Беата Бживчи, повідомляє "20 хвилин".

– Я знаю про ці проблеми, які мають мешканці Тернопільської, Рівненської і Волинської областей, а також інших областей Західної України при отриманні шенген-віз, - зазначила Беата Бживчи. - Ми хочемо нашу співпрацю з мешканцями якось полегшити. Наше міністерство закордонних справ про цю ситуацію в Україні добре знає. Сподіваємося, що незабаром до нашого консульства приїдуть нові представники, нові консули з Польщі та інших країн, наприклад, з Російської Федерації, які будуть працювати тут, бо там кількість віз суттєво зменшилася. Думаю, що ці черги можна буде зменшити найближчим часом.

Крім того до кінця червня всі країни-шенгенської групи змушені будуть запровадити ще й збір біометричних даних для бажаючих отримати візи, зауважила консул.

- Не хочу, щоб хтось подумав, що це є наступне обмеження, - зазначає Беата Бживчи, - це процедура, яка раніше була запроваджена в інших країнах, і цей процес має створити кращі умови для праці також представників міграційних служб в інших країнах шенген-зони.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Шенген віза #черги

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...