12:23, 13 травня 2015 р.

Що таке насосна станція?

Для чого потребна насосна станція і що це таке? Це автоматизований комплекс обладнення, завдяки насосній станції підтримується необхідна напруга з певної витратою води у системах водопостачання. Потрібна насосна станція для постачання питної води житлових висотних будівель, лікарень, адміністративних і промислових споруд, для пожежогасіння, для зрошувальних і дощувальних установок, також для промислового водопостачання і охолодження.

Отже багато областей застосування, і в багатьох випадках важко обійтись без такої станції. В інтернеті можна знай ти безліч компаній які когут запропонувати придбати таке обладнання, проте необхідно вибрати варіант який задовольнить своєю якістю та ціною. Зробите це буває важко, особливе у випадку, коли не вистачає знання.

Зупинивши свій вибір на насосних станціях ОПЭКС енергосистеми ви отримуєте безумовні переваги. Серед яких матеріал труб це нержавіюча сталь (стандарт), вуглецева труба, та матеріал стійок і рами - оцинкована сталь. Це говорить о якості обладнання, більш того рама насосної станції укомплектована виброгасителями.

Виконані вони можуть бути на базі насосів будь-яких виробників, ґрунтуючись на ваших побажаннях - WILO. Grundfos, Lowara, інші. Що входить до базової комплектації насосної станції? Передбачений захист від сухого ходу з допомогою датчика тиску Danfoss, частотне регулювання здійснюється за допомогою перетворювачів частоти ABB, Schneider Electric, Danfoss.

Та це лише маленька частина, якщо ви зацікавленні в придбанні, ви легко зможете ознайомитись з потрібною інформацією на сайті компанії ОПЭКС ЭНЕРГОСИСТЕМЫ. Приємною новиною для вас буде і той факт, що на всі станцій існує гарантія два роки. Якщо ви знаєте що таке насосна станція, і лише залишається визначитесь з тим яку саме купувати то замовити її ви зможете не витратив багато часу. А якщо ви тільки ознайомитись з інформацію, можливо вона знадобиться вам надалі в житті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...