Дорожні знаки в Тернополі суперечать один одному

Тернопільські водії скаржаться на невідповідність дорожніх знаків, зокрема на вул. Живова. Так, відразу ж за дорожнім знаком “зупинка заборонена” розміщена платна парковка, - повідомляє 20 хвилин.  Водії дивуються – як таке може бути?

Тернополянин Володимир Гринчак обурюється несумісністю дорожних знаків:

- Як їхати від “рогатки” в напрямку “Збруча”, відразу ж за виїздом з автовокзалу стоїть знак “Зупинка заборонена”, – розповів Володимир Гринчак. – А відразу ж за знаком розміщена парковка. Можна було б подумати, що водії масово порушують правила і паркуються в забороненому місці. Однак там є паркувальник, який збирає гроші. Як таке може бути?

Володимир Гринчак здивований. За його словами, це не єдиний казус в організації дорожнього руху на вказаній вулиці і у Тернополі загалом.

Як виявилося, за Т-подібним перехрестям, де є виїзд з автовокзалу, як і розповів читач, стоїть знак “Зупинка заборонена”. Відразу ж за ним — парковка, на якій паркувальник справно збирає з водіїв гроші.

Відповідної для парковки розмітки немає. Через неї авто, які їдуть вулицею зі сторони “рогатки”, не вміщуються на своїй смузі і перетинають суцільну лінію.

Начальник відділу технагляду міськради Олег Вітик визнав, що на вул. Живова є невідповідність знаків в організації дорожнього руху. Однак запевнив, що це явище тимчасове.

- Поки діє тимчасова схема руху, яку запровадили у зв'язку з ремонтом доріг, - пояснив Олег Вітик. – Цим і пояснюються такі непорозуміння. Ми уже замовили нові дорожні знаки і встановимо їх. Постараємося встановити ці дорожні знаки у найкоротший термін. Парковка на Живова без змін залишиться тільки навпроти автовокзалу. На ділянці, про яку говорить читач, залишиться лише 12 місць. Автомобілі будуть розміщуватися паралельно до тротуару. Таким чином, перешкод для двостороннього руху не буде.

Олег Вітик, як керівник відділу технагляду, також попросив тернопільських водіїв ще трішечки потерпіти і вибачився перед ними за тимчасові незручності.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі