Сергій Надал: «Тернополяни можуть самостійно визначати, за які послуги їм оплачувати, а за які – ні»

За ріст квартплати майже вдвічі провладна в Тернополі партія готова відповідати особисто. Про це заявив представник політичної сили, мер обласного центру Сергій Надал.

Сергій Надал: «По-перше, оскільки ми це рішення прийняли, то значить ми вже взяли на себе відповідальність. По-друге, тарифи в Тернополі не змінювалися з 2008 року. Сплачені людьми кошти збирали, але реально за ці кошти ЖЕКи нічого не могли зробити. На сьогоднішній день усі підприємства ЖЕКів були збитковими. Порівняйте: з 2008 року і до сьогодні зарплата змінювалася скільки разів? Коли востаннє принімали тариф, мінімальна зарплата складала 500 гривень. Сьогодні маємо 960 гривень, а з працівників ЖЕКу ніхто менше, ніж за 200 гривень, працювати не хоче».

Але з підняттям тарифів, каже Сергій Надал, тернополяни можуть самостійно визначати, за які послуги їм оплачувати, а за які – ні. Тобто якщо у під’їзді не працює ліфт, це повинні зафіксувати комунальні служби. Мешканці, у свою чергу, платити за таку роботу, а точніше – нероботу, не повинні. Аналогічна ситуація і з вивезенням сміття.

Сергій Надал: «Буде виділено окремо 3 стрічки: квартплата, плата за ліфт, плата за вивезення сміття. Працює ліфт, забезпечує роботу якісно, він прибраний, чистий – платиш. Не працює – не платиш. Відповідно, фірмі, яка займається обслуговуванням, є стимул працювати краще, забезпечувати роботу того самого ліфта. Таке саме і стосовно вивезення сміття».

Якщо ж недопрацювання комунальних служб не відмічають, а тернополян змушують платити за ненадані послуги, варто повідомити про це контролюючі служби чи управління міської ради. Винних влада обіцяє покарати. ЖЕКам це загрожує навіть розформуванням, повідомив телеканалу ІНТБ Сергій Надал.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі