
10:10, 7 жовтня 2011 р.
Тернополянин навчився контролювати сни
Є серед тернополян ті, які вміють контролювати свої сни: щойно усвідомлюють, що вони сплять, можуть впливати на майбутній розвиток подій уві сні і не прокидатися.
Павло Кулінець кілька років вчиться контролювати свої сновидіння. Каже, йому це вдається.
- Звичайно, не кожен сон у мене є усвідомленим, але досягнути такого стану в мене виходить досить часто, – розповідає хлопець. – Головне, уві сні зрозуміти, що ти спиш. Коли це зрозумієш, можна робити, що заманеться. Учитися літати, підносити автомобілі, підпалювати своє обличчя та цілуватися з красивими дівчатам.
Павло читав книжки про природу сну і зробив звідти кілька висновків, які допомогли досягнути стану усвідомленого сну.
- Щоб зрозуміти, що ти зараз спиш, потрібно якийсь поштовх. Треба помітити якусь деталь, яка підкаже тобі, що це вже не реальність, – каже Павло. – Скажімо, у сні неможливо роздивитися цифри на наручному годиннику і зрозуміти, котра година. Також вимикачі світла у сні зазвичай не працюють. Тобто, якщо ви вимикаєте у кімнаті світло, але лампочка не вимикається, подивіться на наручний годинник. Якщо не можете розібрати, що там пише, отже, ви спите. Тоді можна починати “гулянку”.
Однак зрозуміти, що спиш – мало. Багато людей, відчувши, що вони сплять, відразу прокидаються.
- Ще до того, як засинати, потрібно думати про те, що робитимеш, коли почнеться усвідомлений сон, – каже Павло. – Також дуже корисно записувати свої сни. Скажімо, перший мій усвідомлений сон розпочався якраз завдяки тому, що я записував свої сновидіння. Біля ліжка я поклав блокнот із ручкою і заснув із думкою про те, що запишу наступний сон. Снилося, що йду по набережній нашого Ставу, а там якісь водоспади. Але вони течуть чомусь знизу вверх. І до них можна зайти по спеціальному помості. Відразу собі подумав: “Ого, який сон! Треба його записати!”. І Тоді зрозумів, що сплю. І завдяки цьому зміг зайти ще під цей водоспад і навіть потім стрибнув у воду біля нього. Пізніше керувати снами було вже набагато простіше.
За словами Павла, контрольовані сновидіння – це цікаво, однак можуть бути і невеликі проблеми.
- Коли цілу ніч сниться щось неймовірне, а ти ще й контролюєш усе це, зранку встаєш, ніби спав всього якихось дві години, – каже Павло. – Тому потрібно набагато більше часу на сон. Тому влаштовувати собі “сеанси перегляду снів” слід нечасто. Бо тоді будеш щодня ходити, як сновида.
Також, каже Павло, якщо часто втручатися у сон, потім може бути важко розібратися зі своїми спогадами. Сни будуть змішуватися із реальними подіями.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
19:00
Вчора
ТОП новини
Оголошення
live comments feed...