Двоє чоловіків у Тернополі загинули від “болотного газу” – попередня версія

- Хлопці копали, і один зомлів. Ще один поліз туди їх витягувати — і теж зомлів… – розповідає співробітникові міліції один із робітників, які копали колодязь.

За попередньою інформацією, двоє чоловіків, які копали колодязь загинули, отруївшись “болотним газом”. Також отруївся рятувальник, який намагався витягнути потерпілих із пастки – його забрали у реанімацію.

- Усе зранку трапилося. Хлопців було четверо чи п’ятеро. А потім я бачив, як поїхала швидка, міліція, пожежники, – каже працівник одного з підприємств неподалік Володимир Гринчук. – Я підійшов туди. Бачив здалека, як двох мертвих витягнули. Може й більше було, я не знаю. Не хотів там залишатися. Дуже шкода хлопців.

Коли кореспондент, об 11:30 прибув на місце події, там працювали слідчі та рятувальники. Неподолік стояв автомобіль для транспортування тіл загиблих. На місці був також і начальник міської міліції Андрій Матрифайло. Він особисто допитував двох робітників, які також копали колодязь.

Однак, повідомити будь яку інформацію працівники міліції відмовилися. Більше того, вони грубо перешкоджали журналістові проводити відео- та фотозйомку на місці події, що суперечить закону. Склалося враження, що міліціонери хочуть приховати щось пов’язане із цим трагічним випадком.

- Чоловіче! Ти не зрозумів чи що! Я тобі зара пофотографірую! – кричав міліціонер і видер із рук фотоапарата. – Тут не можна знаходитися, ану пішов звідси!

Міліціонери погрожували також забрати у відділок, шарпали за одяг та відмовилися представитися.

В управлінні МНС повідомили, що нещастя трапилося близько 8 години ранку. В цей час за телефоном “101” повідомили про нещасний випадок.

- Чоловік спустився у колодязь для робіт та знепритомнів, – коментує начальник центру зв’язків з громадськістю обласного управління МНС Ігор Невінський. – Йому на допомогу поліз іще один чоловік. Він теж знепритомнів. Рятувальники негайно прибули на місце події.

Зі слів Ігоря Невінського, чоловіки без ознак життя перебували на глибині 20 метрів.

- Усередині все ще був газ невідомого походження. Поки не знаємо, який точно. Це був біогаз – найімовірніше — метан, – каже начальник центру. – Колодязь був вузьким та захаращеним, що ускладнило рятувальні роботи. Через це постраждав також і рятувальник. Його доправили у лікарню і він залишився живий. А двоє чоловіків, на жаль, врятувати не вдалося. Їх витягнули на поверхню уже мертвими — це констатували лікарі.


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі