В Тернопільсько-Зборівській єпархії 10% доходу передаватимуть дітям

Програму проведення християнських таборів в УГКЦ на 2012 рік обговорили у Львові, повідомляє департамент інформації УГКЦ. Щоб допомогти священикам у практичній катехитичній діяльності в УГКЦ працюють над документом «Душпастирський катехитичний порадник». Він містить розділи щодо молитовного, суспільного, родинного та соціального життя парафії і, зокрема, допомагає у проведенні християнських таборів у парафії. Узгоджено також тему християнських таборів на 2012 рік, який буде Роком Святих Таїнств.

Про це сказав о. Михайло Гарват, голова Митрополичої катехитичної комісії УГКЦ, під час засідання комісії в Брюховичах на Львівщині, яке проходило від 6 до 8 жовтня 2011 року. Учасниками засідання були представники Львівської архиєпархії, Стрийської, Коломийсько-Чернівецької, Самбірсько-Дрогобицької, Тернопільсько-Зборівської, Бучацької та Сокальсько-Жовківської єпархій УГКЦ.

«В Тернопільсько-Зборівській єпархії Владика Василь (Семенюк) видав декрет, який зобов’язує священиків спрямовувати 10% парафіяльного доходу в душпастирство дітей та молоді, – сказав Роман Демуш з Тернопільської духовної семінарії УГКЦ. − У цьому році єпархія відкрила таборовий дім в Карпатах. Табір покликань зібрав 150 юнаків, окремий табір організували для Марійських та вівтарних дружин. У містах та районних центрах єпархії відбулися табори «Веселі канікули з Богом».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі