В історичному центрі Тернополя хочуть звести розважально-торговий офісний комплекс

На вулиці Олени Кульчицької, в самому центрі Тернополя, планують звести розважально-торговий офісний комплекс. Про це повідомив міський голова Сергій Надал в інтерв’ю газеті “Вільне життя”.

Як пише газета, у редакцію телефонують тернополяни з проханням з’ясувати, хто й що будує на вулиці О. Кульчицької. Вулиця давня, тут збереглося чимало архітектурних споруд попередньої епохи, й будівельні роботи можуть призвести до тріщин у будинках.

— Дозволу на будівництво на цій території немає, – зазначив мер. – Поки що тут проводять на законних підставах лише підготовчі роботи, які обумовлені відповідною декларацією. За її зміст відповідає замовник — ПП «Явір 90». У декларації зазначено, що планується зводити розважально-торговий офісний комплекс. Наголошую, що декларація на підготовчі роботи, згідно з чинним законодавством, не дає права розпочинати будівництво. Тобто замовник — ПП «Явір» — наразі лише ставить вагончики, обгороджує територію. Будуть планові перевірки, які з’ясують достовірність поданої в декларації інформації. Крім того, для початку будівництва міське управління з питань містобудування та архітектури має надати містобудівні умови і обмеження, в яких врахують безпечність новобудови для сусідніх споруд, межі тощо. Тому загрози для архітектурних об’єктів, що поблизу, не буде.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі