В рамках всеукраїнського проекту «Чисте місто» в Тернополі побудують сміттєпереробний завод?

На сьогодні близько 4% території України вкрито сміттям. Про це під час прес-конференції, присвяченій результатам реалізації проекту "Чисте місто", сказав голова Держагентства з інвестицій та управління нацпроектів Владислав Каськів, повідомляє УНН.

 

За його словами, це сміття не перероблялося близько 10 років.

"Відходи потрапляють у ґрунтові води, в результаті чого ми отримуємо величезну екологічну проблему", - додав В.Каськів.

Чиновник також наголосив, що реалізація проекту "Чисте місто" дозволить суттєво покращити екологічну ситуацію в Україні. Він також наголосив, що на першому етапі реалізації цього проекту планується будівництво сміттєпереробних заводів у шести містах України. Загалом, запланована побудова 10 заводів.

"Серед них Київ, Чернігів, Суми та Тернопіль", - розповів він, додавши, що будівництво заводів планується завершити 2012 року.

В.Каськів поінформував також, що Державне агентство з питань інвестицій та управління національними проектами ініціюватиме впровадження тарифу на переробку сміття, який становитиме орієнтовно 35-55 доларів за вивезення однієї тонни сміття. Крім того, він зазначив, що модернізація сміттєспалювального заводу "Енергія" може бути завершена до початку ЄВРО-2012.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі