Міліціонери після дози віскі стріляли у власника кафе

П'яні міліціонери, які влаштували стрілянину у житомирському кафе "Шашличний двір", принесли із собою у заклад віскі "Jack Daniels", відмовилися розраховуватися і чіплялися до офіціантки. За попередніми даними серед них був і начальник УБОЗу Житомира Ігор Заєць.

Після того, як офіціантка вирвалася від них і зникла за барну стійку, до міліції вийшов власник закладу. Між правоохоронцями, відвідувачами і власником кафе відбулася лайка. Стрілянина, за словами очевидців, була вже на вулиці. Пізніше, у міліції відмовлялися приймати заяву у чоловіка, який прийшов туди з простреленою рукою. Також вони відмовлялися порушувати кримінальну справу.

Зараз всіх потерпілих виписано з лікарні. Їх було 5 осіб, серед яких — одна жінка. У міській лікарні ситуацію коментувати відмовилися.

Офіційно міліція каже, що між працівником органів внутрішніх справ і власником кафе виникла суперечка, яка продовжився на вулиці, неподалік кафе і переросла в бійку, в ході якої і було застосовано зброю для відстрілу гумових куль.

"У кафе бармени опускають очі і не хочуть говорити про події. Зараз там наїхало багато людей з кримінальною зовнішністю", — розповів телефоном журналістGazeta.ua Віктор Котенко.

Нагадаємо, у Житомирі у кафе "Шашличний двір" кілька міліціонерів зі зброї поранили п'ятьох відвідувачів, у тому числі і господаря закладу, заступившись за дівчат, до яких приставали правоохоронці.
Джерело: Gazeta.ua

Gazeta.ua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі