• Головна
  • У День вишиванки банкіри змінили традиційний дрес-код на святкові українські строї
Новини компаній
08:55, 23 травня 2015 р.

У День вишиванки банкіри змінили традиційний дрес-код на святкові українські строї

Новини компаній

ПриватБанк приєднався до загальноукраїнського свята – Дня вишиванки, і сьогодні у кожному з 2 560 відділень банку по всій Україні працівники обслуговують клієнтів, одягнувши традиційні вишиті сорочки.
1-n

​Рівне, 21.05.2015 р.


«І на особистому рівні, і на рівні великої компанії доречно та навіть треба відкрито проявляти патріотизм та щиру любов до своєї країни, – говорить Голова Правління ПриватБанку Олександр Дубілет. – Те, що більшість працівників банку одягнула вишиванки, створює у відділеннях особливу атмосферу національної єдності та свята, робить нас усіх сильними та згуртованими».

2-n
​Харків, 21.05.2015 р.

Гасло банку: «ПриватБанк – банк для тих, хто любить Україну» – підтверджується щоденною копіткою роботою, що спрямовано на розбудову української економіки, сприяння розвитку малого та середнього бізнесу країни.

У День вишиванки банкіри змінили традиційний дрес-код на святкові українські строї, фото-1

​Дніпропетровськ, 21.05.2015 р.

Нагадаємо, у вересні 2014 р. ПриватБанк розпочав випуск унікальних карток з патріотичним дизайном для всіх, хто любить Україну. Як повідомили в банку, картку «Слава Україні!» можна отримати безкоштовно в будь-якому відділенні ПриватБанку.

Оформити картку може кожен громадянин України. Також клієнти, у яких вже є картка «Універсальна» або «Універсальна Gold», можуть обміняти їх на картки з патріотичним дизайном зі збереженням усіх умов і тарифів. На сьогодні клієнтами банку оформлено 1 000 000 карток патріота.

У День вишиванки банкіри змінили традиційний дрес-код на святкові українські строї, фото-2

​Маріуполь, 21.05.2015 р.

ПриватБанк вітає клієнтів, партнерів, колег і друзів з Днем вишиванки та бажає всім миру, оптимізму та яскравого сонця в блакитній безодні щедрої української душі!

У День вишиванки банкіри змінили традиційний дрес-код на святкові українські строї, фото-3

​Тернопіль, 21.05.2015 р.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Приватбанк у вишиванках

Коментарі

Оголошення
live comments feed...