Смарт-картки для тернопільських платників податків

Державна податкова служба (ДПС) України має намір розробити смарт-карту (різновид ідентифікаційної персональної картки фізичної або юридичної особи), яка забезпечить доступ до персонального електронного кабінету платника податків. Про це заявив голова ДПС України Віталій Захарченко.

"Серед головних переваг смарт-картки - можливість здійснення платниками платежів зі свого поточного рахунка через Інтернет або систему типу клієнт-банк. Водночас персональна картка не потребує надання додаткових паперових копій при пред'явленні податкового номера, як це відбувається сьогодні", - повідомив В. Захарченко.

За його словами, саме в електронному кабінеті платник матиме можливість отримувати повну інформацію про стан сплати податків.

Смарт-карта дасть змогу вчасно й у зручній формі, використовуючи електронний цифровий підпис, заповнити та подати податкову звітність, внести зміни до неї та забезпечити актуальність даних про об'єкт оподаткування.

"На сьогодні ДПС України впроваджує проект, який виконується з використанням технології Національного банку України щодо використання смарт-карток для побудови автоматизованої системи контролю застосування реєстраторів розрахункових операцій через електронну стрічку. Така система спростить для підприємців зберігання звітних документів, пов'язаних із використанням РРО (реєстраторів розрахункових операцій – ред.)", - йдеться в повідомленні "Інтерфакс-Україна".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі