В Тернополі добудують обласний архів: Муц випросив в Азарова 18 мільйонів

Орест Муц  повідомив, що він як народний депутат вніс 21 пропозицію до проекту Держбюджету на наступний рік, які стосуються добудови соціальних довгобудів у Тернопільської області.

„На даний час вже враховано виділити 18 мільйонів гривень на добудову Тернопільського обласного державного архіву. Це матиме дуже важливе значення для збереження колосальної історичної спадщини не тільки місцевого, а й загально національного значення. Водночас у Тернопільській області є ряд важливих об’єктів, які також потребують просто негайної державної підтримки”, – повідомив "Про все" Орест Муц.

За його словами, серед них – реконструкція Шумського торфозаводу, біологічних очисних споруд міста Ланівці, системи водопостачання міста Почаєва –  у якому знаходиться одна з найбільших наших святинь Почаївська лавра. „Давно чекає на добудову Кременецька центральна районна лікарня. Потребують капіталовкладень чотири важливі  соціальні заклади у місті Збаражі, 800-річчя якого незабаром буде відзначатися на загально державному рівні. Зрозуміло, що попереду нас чекає важка щоденна праця, відновлення країни, яку 20 років розкрадали та розвалювали”, – зазначив депутат.

„Тепер настав час відбудовувати кожну область, кожен район, кожне село”, – резюмував Орест Муц.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі