На Тернопіллі працюють «мобільні» податківці

З метою підвищення рівня довіри українського суспільства до державної податкової служби у ДПА в Тернопільській області створено виїзну мобільну бригаду з розгляду звернень, запитів платників податків та роз’яснення норм податкового законодавства.

Вона щомісяця виїжджає у різні райони області. Відтак громадяни мають змогу поспілкуватися з найкращими фахівцями податкової служби області.

В рамках цього проекту представники ДПА в Тернопільській області днями побували у Кременці. Зокрема, заступник голови  ДПА в Тернопільській області Ірина Вегера відповіла на дзвінки громадян району під час телефонної «гарячої» лінії, а також провела виїзний особистий прийом громадян.

Згодом відбувся кущовий семінар із громадянами та суб’єктами господарювання Кременецького та Шумського районів з актуальних питань оподаткування податком на доходи фізичних осіб і підприємницької діяльності, ПДВ, податком на прибуток. Учасники семінару ознайомилися із порядком реєстрації податкових накладних в Єдиному державному реєстрі податкових накладних, перевагами подання звітності до органів ДПС в електронному вигляді та порядком розгляду звернень громадян до органів податкової служби, а також обговорили окремі положення Податкового кодексу України.

На завершення роботи семінару більше півсотні учасників заходу активно долучилися до обговорення норм Податкового кодексу України щодо практичного його застосування та отримали кваліфіковані відповіді на численні запитання.

На думку тернопільських податківців належно проведена роз’яснювальна робота серед населення сприяє утвердженню засад громадянського суспільства, цивілізованих норм і стандартів життя, а також спонукає до безумовного виконання кожним громадянином України конституційного обов’язку перед державою – добровільної сплати податків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі