• Головна
  • Компанія «Міст Експрес» клянеться, що не возить вантажі в Крим, але Google все пам'ятає (ФОТО)
12:49, 27 травня 2015 р.

Компанія «Міст Експрес» клянеться, що не возить вантажі в Крим, але Google все пам'ятає (ФОТО)

Кур`єрська компанія «Міст Експрес», що є «донькою» міжнародної логістичної компанії Meest , категорично заперечує можливість доставки вантажів в окупований Крим і заявляє про сплановану інформаційну атаку щодо себе.

Зокрема, поява в ведучих українських ЗМІ інформації про те, що американський підрозділ компанії Meest, незважаючи на міжнародні санкції, зовсім нещодавно прийняло в обробку і відправило вантаж в Крим, позначивши місце доставки як «Крим,Росія» в «Міст Експрес» назвали «брудною інформаційною кампанією», що не має нічого спільного з дійсністю.

Одразу після скандалу, що розгорівся і численних питань в Facebookot обурених українських користувачів статус посилки, що спрямовується з США в Крим, що вже знаходиться чомусь в Україні, був змінений, тепер він вказаний як, «повернений посилачеві». Інформацію про доставку вантажу в Крим через українські представництва Meest в компанії не коментують.

Також після публікацій в українських ЗМІ з сайта «Міст Експрес» зникла вся інформація про можливість доставки на окупований Кримський півострів, що знаходилась там ще на початку травня- з умовами та розцінками. Проте, в кеш-сервісах глобальних пошукових систем досі можна виявити збережені копії цих видалених сторінок сайта «Міст Експрес», які підтверджують, що компанія дійсно ще зовсім нещодавно, пропонувала послуги по доставці в Крим, а після скандалу в ЗМІ вирішила цю інформацію тихо видалити.

Схоже що громадськість таки може впливати на усі бізнеси, від маленьких до великих, від порядних до не дуже. І факт залишається фактом – інформація про доставку в Крим була прибрана, а значить послуга вже не активна, про що також свідчить заява компанії. Відтак результат є. І якби там не було, відновити таку послугу буде вже дуже важко – з одного боку стежать тисячі користувачів, з іншого очевидно, що знову на ринок Криму зайти буде вже дуже важко і небезпечно для репутаціі.

Компанія «Міст Експрес» клянеться, що не возить вантажі в Крим, але Google все пам'ятає (ФОТО) (фото) - фото 1

Компанія «Міст Експрес» клянеться, що не возить вантажі в Крим, але Google все пам'ятає (ФОТО) (фото) - фото 1

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...