Тернопільська міськрада підрахувала збитки, викликані діями співробітників МВС

Службовці Тернопільської міськради зробили підрахунок збитків після проведення затримання Володимира Камінського - чинного заступника мера, обвинуваченого в отриманні хабара. У ході заходу представники органів МВС увірвалися в будівлю, обшукали приміщення, зробили опис майна. За повідомленням представників муніципалітету, дії міліції призвели до пошкодження майна на суму понад 31 тисячі гривень. За даним фактом міським головою Тернополя була направлена офіційна скарга на ім'я генерального прокурора і голови Верховної Ради України. Ознайомитися з текстом листа можна на сайті міськради міста.

Тенденції до коливання курсу валют в Тернополі

Відзначимо, що фінансові втрати особливо неприємні на тлі складної економічної ситуації в Україні, збільшенні курсу долара. За повідомленням Мінфіну, спостерігається тенденція до виникнення чергової коливання валют. Така ситуація пояснюється низкою об'єктивних факторів.

Основною причиною хвилювань на міжбанківському ринку може служити закриття угод фінансовими структурами і приватними клієнтами, приурочене до закінчення місяця і, відповідно, розрахункового періоду. Дані процеси сприяють активізації ринку в останні 2-3 дні перед завершенням звітного періоду.

Нарівні з тим, відкладений попит може викликати збільшення обсягів заявок імпортерів на придбання валюти, ймовірність продажу доларів банками для забезпечення достатнього обсягу гривневих ресурсів. Відстежити курс валют Тернопіль жителі міста можуть на офіційній сторінці фінансового порталу Мінфіну http://minfin.com.ua/currency/ternopol/, який щодня представляє актуальні дані.

Представлені фактори можуть також стати причиною волантільності ринку. При цьому вартість долара може як зрости, так і знизитися за рахунок збільшення обсягів продажів великими фінансовими установами.

Новини економіки і валютного ринку

Викликати коливання курсу валют здатні й інші обставини. Прогнозуючи ймовірність зростання, зменшення вартості долара, слід звертати увагу на події в економічній сфері держави та світової спільноти. Дії Нацбанку України, особливості діяльності банків, ціна на нафту, укладення нових міжнародних договорів у різних сферах, результати аналітичних досліджень експертів - будь-який з цих факторів може стати причиною зміни курсу. Ознайомитися з актуальними новинами економіки можливе в окремих розділах, блогах фінансового порталу, що спеціалізується на вивченні, об'єктивної оцінки валют. Своєчасно отримувати інформацію про будь-які зміни у вартості долара, євро, гривні, рубля дозволить оформлення підписки на розсилку про курси валют.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі