• Головна
  • На Тернопіллі міліція жорстоко побила керівника церкви
17:05, 12 жовтня 2011 р.

На Тернопіллі міліція жорстоко побила керівника церкви

Обласне об’єднання церков християн віри євангельської (ЦХВЄУ) звернулося до Прокурора Тернопільської області Івана Мельничука та Упoвнoвaженої у Bерxoвній Paді Укpaїни з прав людини Ніни Карпачової з проханням розібратися у справі жорстокого побиття працівниками міліції м. Тернополя керівника молоді Церкви ХВЄ міста Збараж.

Як повідомили РІСУ в прес-службі ЦХВЄУ, інцидент трапився в період 30 серпня - 1 вересня 2011 року. Працівники міліції затримали служителя Церкви і вимaгaли від нього зiзнaння y причетності до вбивства жінки похилого віку у м. Збаражі. Представники всеукраїнського та обласного об'єднання Церков ХВЄ заперечують будь-яку причетність свого представника до вбивства, а також висловлюють занепокоєння діями міліції, яка "встановлює винних" за допомоги насильства над людьми. Триває слідство у цій справі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення