• Головна
  • У Тернополі «жахіття» з вул. Чорновола перенесли на Хмельницького (фото)
18:00, 28 травня 2015 р.

У Тернополі «жахіття» з вул. Чорновола перенесли на Хмельницького (фото)

У Тернополі боротьба з стихійною торгівлею продовжують носити фіктивний характер – виключно на рівні красивих заяв та обіцянок.

Доказом цього є ситуація із вуличною торгівлею на вул. Чорновола. Тут бабці з прилеглих до Тернополя сіл (а поміж ними затесалися і професійні торгаші) продавали свій крам на тротуарах, шириною 3м. Відповідно пішоходам не було де розминутися, чимало людей ішло дорогою.

Сьогодні ж картина на Чорновола з розряду фантастики: – торгашів немає. Їх зігнали і поставили галочку, що завдання виконано.

От тільки вся вулична торгівля перемістилася на ділянку, де зараз ведеться незаконне будівництво на Привокзальному майдані. Там вже ширина тротуару складає 1,5 м. Розминутися людям неможливо. Вийти на дорогу – теж, оскільки заважає паркан.

«Це просто якесь жахіття!», – обурюється одна з перехожих, яку затиснули у натовпі.

Доводиться констатувати, що відтепер у Тернополі – нова пекельна ділянка.

Аналогічні картини – на вул. Шептицького поблизу ринку.

Міліціонери обіцяють там навести порядок і штрафувати людей, які торгують на дорозі або не у встановлених місцях. Чекають тільки, щоб завершила роботу комісія, створена при міській раді для вирішення даної проблеми.

От тільки згадану проблему міськрада «вирішує» вже 5 років. Завжди обходиться суто обіцянками, а люди змушені і далі ходити дорогою, створюючи перешкоди водіям і наражаючи себе на небезпеку.

 2015-05-28 13.34.242015-05-28 13.30.34

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#стихійна торгівля #Чорновола

Коментарі

Оголошення
live comments feed...