• Головна
  • Під Тернополем зіткнулися чотири автомобілі
08:30, 13 жовтня 2011 р.

Під Тернополем зіткнулися чотири автомобілі

Аварія за участю чотирьох автівок трапилася 8 жовтня, на трасі Тернопіль-Львів поблизу села Довжанка.

– О 9.30 водій “Шевроле Авео”, 28-річний житель Борщова, не вибрав безпечної швидкості руху та, не впоравшись з керуванням, допустив зіткнення з “Даймлер Крайслер”, – повідомив старший інспектор відділу обласної ДАІ Микола Лецкалюк. – Після цього “Даймлер Крайслер” зіткнувся з іншим “Шевроле Авео” та “Шкода-Октавія”.

Усі авто — на арешмайданчику. А 13-річна пасажирка “Шкоди Октавії” отримала травми. Вона - у Тернопільській обласній дитячій лікарні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
20 хвилин
Останні новини
ТОП новини
"З 1 вересня чоловіків без цього документа на вулицях хапатимуть ТЦК, людей перевірятимуть по-новому": мобілізація і ВЛК
"Зливи, грози і снігопад": в Україну рухається осіння погода, синоптики сказали про похолодання та дощі
"З 1 вересня ТЦК шукатиме першочергово 30 тисяч чоловіків із цими ознаками, їх призвуть на війну": мобілізація і ВЛК
"Зливи та грози ідуть в Україну, осіння погода суне з похолоданням": синоптики сказали, коли відступить аномальна спека
Оголошення