Викладачі вишів Тернопілля змагалися в силі та спритності

Днями в Тернополі з ініціативи ради обласної організації профспілки працівників освіти і науки та за сприяння управління освіти і науки облдержадміністрації було проведено ХI обласну спартакіаду з ігрових видів спорту серед працівників вищих навчальних закладів І – ІV рівнів акредитації, що була приурочена до Дня працівників освіти.

Змагання проводилися з метою популяризації фізичної культури і спорту, пропаганди здорового способу життя серед викладачів вищої школи. За даними офіційного сайту Тернопільської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України, цього року в спартакіаді взяли участь команди 14 навчальних закладів області різних рівнів акредитації та форм власності.

Учасників урочистого шикування, приуроченого відкриттю цього своєрідного суперництва, привітали начальник управління освіти і науки обласної державної адміністрації Іван Григорович Запорожан, заступник голови обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Марія Миколаївна Гасай, голова первинної профспілкової організації ТНПУ ім. В.Гнатюка Анатолій Ананійович Григорук, декан факультету фізичного виховання Володимир Григорович Омельяненко, голова спортклубу ТНПУ ім. В.Гнатюка та головний суддя турніру Дмитро Михайлович Левковський. Змагання проводився з таких видів спорту: міні-футбол, волейбол, настільний теніс, швидкі шахи, плавання, армреслінг, гирьовий спорт (ривок гирі 24 кг), перетягування линви.

У загальнокомандному заліку спартакіади місця розподілилися у групі ВНЗ III-IV рівнів акредитації таким чином:

1 місце – ТНЕУ;

2 місце – ТНПУ ім. В.Гнатюка;

3 місце – ТНТУ ім.І.Пулюя.

Переможці турніру отримали кубки, грамоти і грошові винагороди від обласної організації профспілки працівників освіти і науки.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі