• Головна
  • У Тернополі яскравіше освітять пішохідні переходи, де найчастіше трапляються аварії
19:30, 29 травня 2015 р.

У Тернополі яскравіше освітять пішохідні переходи, де найчастіше трапляються аварії

Частину пішохідних переходів, які до цього мали високий рівень аварійності, додатково освітлюють в Тернополі.

У КП «Тернопільміськсвітло» кажуть, що досвід запозичили з Європи.
Додаткове освітлення встановлюють як на не регульованих переходах, так і там де є світлофори. Цьогоріч додатково освітлять 28 пішохідних переходів.

Станом на сьогоднішній день вже освітлено 19 переходів. Відтак залишилось лише 9.
За словами начальника КП «Тернопільміськсвітло» Олега Лехіцького, робота з облаштування освітлення триватиме і надалі.

- У нічний час є достатній рух пішоходів і автомобілів. Таким чином є місця, де освітлення є не надто сильним, хоч згідно норм воно повинно бути на 30% вище, ніж загальний фон, – розповів Ух-радіо Олег Лехіцький – Завдяки додатковому освітленню ми підвищили безпеку життя та здоров’я пішоходів у темний період доби.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #пішохідні доріжки #освітлення
ТОП новини
"Несамовите похолодання та холоднющий дощ вперіщать з дикою силою в Україні, іде злива і холод": куде пре сніг і мороз?
"ТЦК шалено шукає чоловіків із такими 3-ма професіями, знайдуть і призвуть навіть 59-річних": мобілізація, штрафи, повістки
Снігопад і похолодання вжахнуть в Україні, вперіщить грозовий дощ і лютий холод: де вдарить негода на Різдво Богородиці?
Жахливе похолодання і дощ вразять Україну у вересні, ці області затопить крижана злива: де буде снігопад і мороз на свято?
Оголошення