• Головна
  • Художник з Іспанії передав школярам на Тернопільщині «Дівчину з Майдану»
21:00, 29 травня 2015 р.

Художник з Іспанії передав школярам на Тернопільщині «Дівчину з Майдану»

Художник з Іспанії  Родольфо Ґаррідо Заонеро передав школі в смт. Гусятин Тернопільської області картину під назвою «Дівчина з Майдану».

 Він намалював її в лютому минулого року під час однієї з найкривавіших сторінок Революції Гідності в Україні, пише Інфопростір.

«У січні 2014 року мною була задумана персональна виставка, темою якої я вибрав «Завжди Єва», як дань Жінці. Мною було представлено 38 робіт, де головним персонажем була Жінка.

І саме в цей час (в лютому 2014) якраз відбувалися репресії проти громадян в Києві зі сторони уряду, що не вагаючись використовував зброю проти свого народу. Зображення жінки з гарними очима, яка ховається за лижну маску і плечем до плеча бореться з іншими жінками і чоловіками за свої ідеали, вразило мене так , що я захотів намалювати Її — як скромну шану всім хоробрим людям.

Я радий, що тепер картина знаходиться в тому місці, де вона буде найбільш оцінена. Ніхто, крім українця, так не відчує всієї Сили, Рішучості і Впевненості в «Дівчині з Майдану»… Моя подяка Україні та українцям», — сказав художник..

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #школярі #художник з Іспанії #картина #Майдан

Коментарі

ТОП новини
"З 1 липня ТЦК почне шукати по всіх закапелках, не чіпатимуть тільки чоловіків з трьома рисами": повістки і мобілізація
"Брали шалені гроші": на Тернопільщині викрито працівників ТЦК, які злочинно оформлювали непридатність до служби
"ТЦК позбавить ці 3 категорії людей бронювання і терміново призве, перевірки стануться у цих місцях": повістки, мобілізація
Похолодання та дощі насуваються на цілі регіони, люта злива заллє міста на тлі потужної спеки: де в Україні вдарить негода
Оголошення
live comments feed...