Тернополяни презентували у Львові гостинність і індустрію розваг

Делегація Тернопільщини, до складу якої входили представники управління з питань туризму ОДА, взяли участь у Львівському Міжнародному форумі індустрії та гостинності.

Основним завданням форуму є презентація туристичних продуктів до ЄВРО-2012. Форум у Львові збирає одразу кілька тематичних напрямків: туризм, готельний та ресторанний бізнес, а також невід’ємну частину усіх напрямків - індустрію розваг.

У рамках форуму, який триває три дні, проходить ХІІ міжнародна виставка-ярмарок «ТурЕКСПО», V спеціалізована виставка «Готельний та ресторанний бізнес», ІV спеціалізована виставка «Континент розваг», а також ІІ Конкурс професійних кухарів «ПРОСТО. Їжа без пафосу».

Тернопільська область представлена на ХІІ міжнародній виставці-ярмарку «ТурЕКСПО» на стенді «Тернопільщина туристична».

В перші години виставки стенд управління з питань туризму облдержадміністрації відвідало більше 100 зацікавлених осіб.

Популярністю користувалися матеріали про архітектурні та релігійні об’єкти. Багато запитань було до представників туроператорів Тернопілля щодо обслуговування організованих груп.

Для популяризації туристичного потенціалу Тернопільської області управління використало різноманітні путівники та картосхеми, а найцікавішим - була презентація нової книги «Збаражу 800».

Усіх відвідувачів виставки працівники управління з питань туризму запрошували на святкування 800-річчя м. Збараж, яке відбудеться 15-16 жовтня цього року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі