У Тернополі може з'явитись вулиця Стіва Джобса

Ще з однією яскравою ініціативою виступив депутат Тернопільської облради Степан Барна. Він звернувся до Тернопільської міськради з пропозицією назвати одну з вулиць Тернополя іменем Стіва Джобса. Нагадаємо, 5 жовтня засновник і голова ради директорів корпорації Apple Стів Джобс помер у віці 56 років.

«Я направив звернення на ім’я  Тернопільського міського голови та міської ради з пропозицією вшанувати знакову постать сучасності Стіва Джобса та назвати його ім’ям одну з вулиць Тернополя», - повідомив депутат.

«Україна має вшанувати людину, яка своїми винаходами  створила «Машину часу» і зробила крок у майбутнє», - зазначив Степан Барна. – І я пропоную назвати одну з  вулиць в Тернополя іменем Стіва Джобса, щоб вшанувати пам'ять цієї великої людини», повідомила прес-служба депутата.

Як зізнається депутат у своєму повідомленні в одній із соціальних мереж, про комп'ютерного генія "чув, бачив і не звертав увагу на нього. І тільки сьогодні, завдяки Вашим постам Друзі, відкрив для себе Стіва Джобса... І неможу зрозуміти, Чому так пізно ми починаємо цінувати творчих і геніальних людей дарованих нам Богом???".

Також, за словами Степана Барни, ця вулиця має стати символом втраченого потенціалу України у високих технологіях, повідомляє ряд тернопільських інформаційних порталів.

«Адже один з перших комп’ютерів був створений саме на території нашої держави, каже він, і, на жаль,  тисячі наших програмістів працюють на славу інших країн».

 

Поки що тернополяни по-різному реагують на таку заяву: від схвалення до різкого заперечення та глузування.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі