Податкова відстежить репетиторів та екстрасенсів

Податкова розпочала моніторинг рекламних оголошень гувернанток, репетиторів, ремонтників, надомних перукарів та екстрасенсів, - повідомляє interfax. Фахівці Державної податкової служби (ДПС) почали застосовувати новий механізм пошуку громадян, залучених до тіньової зайнятості, - моніторинг рекламних оголошень, в яких пропонуються послуги гувернанток, репетиторів, ремонтників, надомних перукарів і навіть екстрасенсів, повідомила прес-служба ДПС із посиланням на заступника голови ДПС Олександра Клименка.

"Ця програма працюватиме й надалі. Оскільки я вважав і вважаю, що причиною безправ'я та низької оплати праці найманих працівників є добровільна згода на працевлаштування "без паперів". Ми, як можемо, переконуємо громадян, що робота без документів - це експлуатація, а не цивілізовані трудові відносини", - заявив О.Клименко.

Окрім цього, він нагадав, що головним джерелом інформації для податківців є база ідентифікаційних кодів.

"Ми відбираємо з цієї бази тих, хто не декларує жодних доходів упродовж тривалого часу, і з'ясовуємо, чи дійсно людина ніде не працює і не провадить жодної підприємницької діяльності, чи просто не вважає за потрібне повідомити про це податковим органам. Але банківська таємниця для нас - табу, і в пунктах обміну валют ми ні за ким не стежимо", - наголосив О.Клименко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі