Тернопільська школярка відкрила власну виставку в тернопільському музеї

Понад півсотні виробів із бісеру представила на виставці у Тернопільському художньому музеї сімнадцятирічна тернополянка Оксана Боцько, - повідомляє ТВ4.  Бісероплетінням дівчина займається вже шість років. За цей час брала участь у різних конкурсах, фестивалях, нерідко ставала переможцем. А от персональна виставка робіт - перша.

Одинадцятикласниця Оксана Боцько бісероплетінню щодня приділяє годину-дві. Дівчина розповідає: надихнула на творчість мама, якій зараз вона за це дуже вдячна:

- Вона завжди казала, що їй дуже подобаються вироби з бісеру, різні кольє, прикраси і вона ще колись сама в дитинстві хотіла навчитися плести бісером, але тоді не було ще можливості, не було бісеру так багато різноманітного і вона так і не навчилась це робити, і вона сказала, що, можливо, я навчусь це робити і купила перший журнал мій і десь в 10-11 років по цьому журналі я сплела своє перше кольє.

Зараз у доробку Оксани Боцько робіт чимало, дівчина зізнається - не рахувала їх ніколи. Це переважно прикраси на шию - кольє, гердани, а також різноманітні браслети. Зі своїми роботами юна майстриня вже відвідала багато фестивалів, також брала участь у конкурсах.

- Я вирішила, що я хочу також приймати участь у різних фестивалях, у різних конкурсах, щоби також бачити роботи і інших майстрів з бісероплетіння, щоби, можливо, щось для себе взяти, побатити якусь нову техніку і сплести ще щось нове.

У майбутньому Оксана мріє стати перекладачем, проте  це не завадить їй удосконалювати свою майстерність і збагачувати доробок новими виробами з бісеру.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі