До Дня створення УПА у Тернополі співали Тарас Чубай, «От Vinta», «КОМУ ВНИЗ»

13 жовтня 2011 року за підтримки Тернопільської обласної організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" на Театральному майдані Тернополя відбувся концерт до Дня створення Української Повстанської Армії "Наші Герої – наша гордість".

Співали Тарас Чубай ("Плач Єремії"), "От Вінта" та "КОМУ ВНИЗ", - повідомляє прес-служба Тернопільської обласної організації ВО "Свобода", а вів концерт заслужений артист України, актор театру і кіно Євген Нищук.

Голова Тернопільської обласної ради, керівник обласної організації ВО "Свобода" Олексій Кайда привітав тернопільську молодь у переддень свята Покрови та Дня створення Української Повстанської Армії. Він зазначив: "Молодь – це найпрогресивніша частина будь-якого суспільства. Дуже часто саме своїми поглядами, незаангажованістю та непідкупністю молоді люди змінювали долю країни. Я б хотів, щоб українська молодь усвідомлювала, що вона відповідальна за творення української України. Як виявилося, для чинної влади борці за Незалежність – це і є найбільші вороги влади. Лише окупанти борються з національними героями. Такою поведінкою влада, рейтинг якої катастрофічно впав, підтвердила, що вона є всього лише московською окупаційною адміністрацією".

"Тернопільщина – це справді земля героїв. Адже недарма останній свій бій УПА прийняла на Тернопіллі у 1960 році, а саме в Підгаєцькому районі біля хутора Лози. На сьогодні Україна перебуває в інформаційній, економічній та соціальній окупації, від якої нам, молодому поколінню, необхідно звільнитися. Наша зброя – це розум та інформація. Ми як справжні нащадки славетних лицарів духу, повинні взяти відповідальність за долю нашої держави, за долю України. Ми мусимо зробити її такою, аби нею пишалися наші діти", – наголосив керівник Тернопільської міської організації ВО "Свобода" Роман Навроцький.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі