На Тернопіллі продають зіпсуті продукти, фальсіфікують горілку, а головний лікар вкрав пальне, - і все це в одному районі...

У полі зору керівництва МВСУ Тернопільської області - Підволочиський район. Тут районі відбувається очищення міліцейської структури від недисциплінованих співробітників. Саме з цією метою в обласному управлінні проведено переатестацію особового складу.

А ще оперативники управління боротьби з економічною злочинністю разом із працівниками райвідділу задокументували зловживання службовим становищем зі сторони головного лікаря Скалатської міської лікарні №2. У минулі роки керівник привласнив пальне вартістю понад 11 тисяч гривень. За цим фактом проводиться перевірка.

У ході відпрацювання міліціонери задокументували факти зберігання та реалізації приватним підприємцем у селі Зарубинці фальсифікованої алкогольної продукції. У торговому закладі зберігали без документів горілку «Пшенична». Вилучено понад чотири десятки пляшок оковитої сумнівного походження.
Під час відпрацювань розкрито й крадіжку приватного майна, що сталася влітку цього року у місті Скалаті. У скоєнні злочину працівники міліції обґрунтовано підозрюють місцевого жителя.

Загалом, за час оперативно профілактичних заходів, до адміністративної відповідальності правоохоронці притягнули 45 правопорушників. Серед них 10 – за порушення правил благоустрою, 16 – за розпиття спиртного у громадських місцях. Вилучено дві мисливські рушниці. Співробітники ветеринарної міліції в крамниці міста Скалата вилучили зіпсовані продукти харчування. На ринку реалізовували рибопродукти сумнівного походження. Подібні заходи триватимуть й далі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі