Тернопільських красунь запрошують на кастинг

Щоб потрапити на регіональний відбірковий конкурс краси, тернополянкам потрібно мати не менше 172 см зросту, приємну модельну зовнішність та артистичні здібності, - повідомляє 20 хвилин. - На кастинг запрошують усіх охочих дівчат із Тернопільської області віком від 17 до 24 років. З них відберуть лише 18 кандидаток, які змагатимуться за звання найкращої.

Відбудеться кастинг 17 жовтня у нічному клубі Party club. Гідних претенденток для конкурсу “Міс Україна-2012” відбиратиме кваліфіковане журі, зокрема відомий тернопільський фотограф Олесандр Ктатарчук. Дівчата повинні будуть заповнити анкети про свої біографічні дані та інші деталі, які зможуть підкреслити їхню відповідність цьому титулу. Майбутні конкурсантки зможуть розповісти, в яких подібних заходах брали участь, чого очікують від цього конкурсу та про свої інші мрії та сподівання.

- Також там потрібно буде вказати параметри та інші точні дані кожної з учасниць, - каже регіональний директор національного комітету “Міс Україна” Володимир Заверуха. - Зріст у них повинен бути не меншим ніж 172 сантиметри, вік 17-24 роки, приємна зовнішність та артистичні здібності. А також дівчата повинні взяти з собою на кастинг купальні костюми, туфлі на високих підборах і одну фотокартку 3Х4.

Проходитиме відбір у два етапи. На першому відберуть 20 претенденток зі всіх, хто прийде на кастинг 17 жовтня. Про другий етап конкурсу організатори повідомлять пізніше. У ньому візьмуть участь уже відібрані дівчата, а також свої сили зможуть спробувати знову й ті, які не пройшли першого разу. На цьому остаточному етапі відберуть 18 красунь, які й боротимуться за звання найкрасивішої дівчини Тернопілля взимку цього року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі