Підписи проти Януковича почали збирати на Тернопільщині

"Фронт змін" ініціює акцію "Україна проти Януковича". Регіональний осередок партії в Тернополі вже долучився до збору підписів. Ось як коментує лідер політичної сили Арсеній Яценюк рішення щодо початку акції на офіційному сайті "Фронту змін":

"Влада всупереч Конституції внесла зміни до Основного Закону України, неконституційно сформувала коаліцію у Верховній Раді. Ця влада віддала частину території України іншій державі, закрила школи, ліквідувала лікарні, продовжила пенсійний вік, знищила підприємництво. Апогеєм цих подій стало знищення демократії, політичне переслідування і ув’язнення політичних опонентів. Немає сумнівів, що влада на цьому не зупиниться.

Зупинити цю владу може лише народ. Акція «Україна проти Януковича!» - це перший крок, який мають зробити українці: висловити свою позицію щодо чинного президента. Я звертаюся до українців із закликом: не бійтеся, скажіть «НІ» цьому президенту. Скажіть президенту, що ви не віддасте свою землю, не дозволите владі закривати лікарні та школи, що вони не заберуть вашу роботу, не зменшать вашу пенсію, не відберуть ваше майбутнє.

Акція триватиме в усіх регіонах України. На головних вулицях площах міст всі громадяни зможуть прийти до наметів акції і поставити свій підпис під зверненням до президента, яке закінчується словами «Я голосую ПРОТИ Вас!»

Це буде перше народне волевиявлення. Це не просто боротьба двох-трьох політиків - це боротьба мільйонів українців за своє майбутнє".

Підписи проти Януковича почали збирати  на Тернопільщині, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі