Тігіпко оприлюднив черговий рецепт порятунку України

Якщо ми хочемо змін, то давайте робити реформи. Про це заявив віце-прем'єр-міністр – міністр соціальної політики України Сергій Тігіпко. За інформацією УНН, він зазначив, що зокрема йому не подобається нинішня робота судів.

«Особливо мені не подобається те, яким чином вони працюють по відношенню до бізнесу. Але я намагаюся не тільки критикувати, але й робити: почув про ініціативу президента, включились ми із підприємцями, а їх більше кількох десятків, об'єднались і зараз створили відповідний проект по декриміналізації економічних злочинів», - заявив Тігіпко.

На його думку, це найбільша проблема країни.

«І в судовій гілці влади – так само. Є велика проблема, адже сьогодні до судової влади в Україні найбільша недовіра у суспільстві, і це говорить про те, що там немає ладу. Наголошую, це величезна проблема. Люди повинні йти до суду як до останньої інстанції, і там повинна бути правда, а сьогодні, на жаль, в Україні такого немає. Але це, ще раз хочу сказати, нас повинно наштовхувати лише на те, щоб щось змінювати», - пояснив високопосадовець.

Водночас він відмовився коментувати вирок Юлії Тимошенко.

«Я працюю у виконавчій гілці влади, а якщо ми хочемо, щоб наші гілки влади були незалежними, а цього вимагає ситуація будь-якої демократичної країни, то коментувати це рішення мені не слід», - підкреслив Тігіпко.

Як повідомлялось, нещодавно Тігіпко заявив, що спроби Союзу ветеранів Афганістану оголосити масову мобілізацію на протести свідчать, що ветеранів хвилюють не пільги, а політика.

Нагадаємо, Нагадаємо, 11 жовтня Печерський суд засудив Юлію Тимошенко до семи років позбавлення волі, визнавши її винною в перевищенні службових повноважень під час підписання газових контрактів з Росією в 2009 році.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі