Хакери розмістили на сайті Верховної Ради голу чоловічу задницю!

На сайті Верховної Ради невідомі розмістили фото голих сідниць, пише Українська правда. Як виявивWatcher, на сайті парламенту є лінк, через який користувачам пропонуєтться зареєструватись.

Якщо піти за логіном та паролем qazwsx, відкриється сторінка порталу з фотографіями оголених чоловічих сідниць та надписом "вітаємо".

Нам не відомо, пише Watcher ,чи була така можливість й раніше, але зараз на сайті Верховної Ради є лінк, через який користувачам пропонуєтться зареєструватись.

Прямого лінка на форму реєстрації на головній сторінці немає, то ж, скоріш за все, доступ до неї не передбачався для користувачів загалом.

Ми спробували скористатись лінком http://portal.rada.gov.ua/rada/auth і зареєструватись. І хоча система повідомила про успішне проходження процесу реєстрації, залогінитись нам так і не вдалось.

Але це вдалось якимось невідомим особам. Після авторизації за логіном та паролем qazwsx, вам відкриється сторінка порталу з фотографіями оголених чоловічих сідниць та надписом «вітаємо».

Це не перший випадок, коли державні сайти в Україні стають жертвами безвідповідальності їх адміністраторів. На початку вересня ми писали про те, як на сайті Міністерства освіти було знайдено секс-оголошення, а кількома тижнями пізніше експерти відомства здійснили невдалий редизайн порталу і поламали його.

За останні кілька років кількість хакерських атак на державні сайти в Україні виросла у кілька разів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі