
14:55, 17 жовтня 2011 р.
Тернопільська пивоварня «Опілля» розпочала акцію з нагоди свого 160-ти ліття (відео)!
Минулого тижня розпочалася акція до 160-річчя пивоварні "Опілля". Відтепер кожен, хто купує "Опілля-Жигулівське", "Корифей", "Фірмове" чи "Княже" матиме змогу не тільки скуштувати улюбленого напою, але й виграти цінні призи.
Для цього необхідно придбати пляшку пива від "Опілля" з позначкою "Акція" на кришці, знайти цифровий код на зворотній стороні, зареєструвати на офіційній сторінці www.opillia.com і взяти участь у розіграші призів на початку грудня. Відтак кожен з нас має змогу спробувати щастя виграти головний приз - ноутбук, мп-3 плеєр, справжній кег пива та сотні інших заохочувальних призів.
Варто зазначити, що цей рік був багатим на сюрпризи і подарунки від "Опілля". Цього року пивоварня відновила випуск добре відомих у минулому "Жигулівського" і "Княжому".
Проте, за словами пивоварів, підприємство не збирається зупинятися на досягнутому. Сьогодні відбувається глибока модернізація підприємства. Придбано нове обладнання, запущено виробництво живого квасу натурального бродіння. Тож не виключено, що у майбутньому матимемо збільшення асортименту рідного, справжнього живого пива.
Як і більш, як століття тому, "Опілля" залишається вірним традиціям виготовлення справжнього живого пива. Основними компонентами напою є солод, хміль, вода та ячмінь, а також досвід і любов пивоварів до своєї роботи. На "Опіллі" переконані, що повернення до всього натурального - ознака нових кращих часів, у які ми маємо незабаром вступити. Очевидно, що саме натуральність і справжність "Опілля" є головною причиною прихильності до цієї торгової марки тернополян. Тож варто обирати корисне і якісне та отримувати подарунки. Про деталі акції читайте на www.opillia.com.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
15:50, 11 травня
15:07, 12 травня
23:52, 5 травня
59
11:39, 9 травня
live comments feed...
Коментарі