Міліціонер помер від сказу?

За неофіційними даними, у столиці в одній з лікарень від сказу помер 27-річний міліціонер, якого вкусило цуценя пітбуля, повідомляє ТСН. Подібний випадок став першим за кілька десятків років.

Чоловіка у важкому стані привезли до міської клінічної лікарні №8. Медики виявили у молодої людини симптоми, які нагадували сказ: сильне збудження, галюцинації, страх води, світла і слинотеча.

Попри всі зусилля лікарів, через два тижні чоловік помер. За словами медиків, він занадто пізно звернувся по допомогу.

Як розповіли джерела в лікарні, юнак сказав, що йому подарували цуценя, яке вдома вкусило його, а через 10 днів померло. Труп тварини, за словами міліціонера, досліджували ветеринари - вірусу вони не знайшли. Журналісти припускають, що, швидше за все, у ветеринарній клініці припустилися фатальної помилки.

За даними того ж джерела, СЕС вже провела свою експертизу – чоловік дійсно помер від сказу.

"Я не готовий точно пригадати, як давно був останній летальний результат від сказу в Києві. Але мінімум вже років двадцять", - прокоментував випадок голова Федерації сприяння охорони здоров'я України Володимир Загородній.

"Думаю, що в цьому випадку пацієнт пізно звернувся до лікарів. Тому, якщо тварина вас вкусила, домашня або безпритульна, потрібно негайно звертатися до лікарні!", - наголосив він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі