Освітяни обговорили питання туризму та краєзнавства учнівської молоді

17 жовтня у Тернопільському національному педагогічному університеті ім. В. Гнатюка відбулося пленарне засідання Всеукраїнського семінару-практикуму "Туристсько-краєзнавчі заходи з учнівською молоддю як важлива складова навчально-виховного процесу та набуття вихованцями необхідних компетентностей”, участь в якому взяли представники регіональних центрів туризму і краєзнавства учнівської молоді, станцій юних туристів.

У ході  пленарної  частини семінару виступали фахівці у сферах освіти та туризму, науковці педагогічного університету. За словами заступника директора Українського держаного центру туризму та краєзнавства Дмитра Омельченка, головна мета семінару – обмінятися досвідом та напрацювання щодо позашкільної освіти та сучасних форм і напрямків дитячо-юнацького туризму й краєзнавства.

"Дуже приємно, що саме Тернопільщина стала місцем проведення такого семінару, адже у туристичному плані Тернопілля - перлина України, - звертаючись до учасників семінару, зазначила у своєму виступі директор ІНФОТУРЦЕНТРу Лариса Римар. – Ви матимете змогу в цьому переконатись, відвідавши туристсько-рекреаційні об’єкти Кременеччини, Зборівщини, Борщівщини і Теребовлянщини». Лариса Римар високо оцінила зусилля  Українського державного центру туризму та краєзнавства, спрямовані на формування у підростаючого покоління поваги до історії рідного краю. «Я переконана, що регіональні центри туризму і краєзнавства учнівської молоді  закладають стійку основу для подальшого розвитку  внутрішнього туризму в Україні», - підсумувала Лариса Римар.

Впродовж 17-20 жовтня заступники директорів Кримського республіканського, обласних, Київського та Севастопольського міських центрів туризму і краєзнавства учнівської молоді, станцій юних туристів ознайомляться з роботою та досвідом своїх тернопільських колег, а також відвідають головні туристичні об’єкти  Тернопілля.

Довідка. Український державний центр туризму та краєзнавства учнівської молоді функціонує з  1931 року. Це – одна з найстаріших освітніх установ, що займається питаннями розвитку туризму та краєзнавства серед учнівської молоді. Центр має  28 регіональних відділень, які на місцях впроваджують ідеї національно-патріотичного виховання підростаючого покоління  через залучення до позашкільної роботи через туризм та краєзнавство.

Освітяни обговорили питання туризму та краєзнавства учнівської молоді, фото-1
Освітяни обговорили питання туризму та краєзнавства учнівської молоді, фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі