У міліцейському вузі Львова пістолети збували по 300 доларів?

Міліція затримала співробітника Львівського університету внутрішніх справ за підозрою в розкраданні бойової зброї із запасів вишу. Про це повідомляє газета "Сегодня" з посиланням на джерела в правоохоронних органах. За інформацією видання, працівник університету продавав пістолети по 350 доларів, а автомати - по 500 доларів.

Як повідомляє газета, у кінці вересня в університеті проводилася ревізія збройових запасів, і вся зброя, згідно з актом перевірки, знаходилося на місці. Це ставить під сумнів версію, озвучену прес-секретарем вишу Олексієм Пановим, про те, що "зброю розкрадали протягом останніх 10-ти років".

З компетентних джерел в СБУ "Сегодня" стало відомо, що у відомстві не виключають, що партію зброї викрали на замовлення закордонної спецслужби. "Зброю могли купити агенти спецслужби однієї зі східноєвропейських країн", - повідомили джерела виданню. За іншою версією, зброю могли продати організованому злочинному угрупованню.

Як відомо, у Львівському університеті, за попередніми даними, зникло як мінімум 120 пістолетів Макарова, два автомати Калашникова і один кулемет. Ректор вишу Олександр Марін скандал не коментує.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі