• Головна
  • Автомобіль, який був викрадений 4 роки назад у Тернополі, знайшли на Херсонщині
09:00, 14 червня 2015 р.

Автомобіль, який був викрадений 4 роки назад у Тернополі, знайшли на Херсонщині

На автодорозі Каховка – Генічеськ в районі Каховської ГЕС херсонські ДАІшники впізнали викрадений автомобіль. Транспортний засіб знаходився в розшуку чотири роки. З моменту крадіжки автомобіль розшукувався за рішенням виконавчої служби міста Тернополя.

12 червня «Nissan Primera» з номерами іншого регіону попався на гачок херсонським ДАІшникам. На прохання працівників ДПС зупинити автомобіль, водій не опирався. За кермом знаходився 34-річний чоловік, пише зз. Водій люб’язно надав документи, ніби не знаючи, що іномарка знаходиться в розшуку.

В результаті дій херсонських ДАІшників, підтвердилося те, що-будь викрадена машина знайдеться. Це лише питання часу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #автомобіль #крадіжка
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення