Роман Заставний вже не є власником птахофабрики, «кондитерки» та КХП

Навколо імені екс-мера Тернополя завжди ажіотаж. Свого часу він заінтригував, що збирається працевлаштуватися в Києві, нещодавно він змінив партійну приналежність, ставши «фронтовиком», також багато різних домислів ходить навколо статків. Щоб розставити всі крапки над «і» журналісти «Номер один» попросили Романа Йосиповича відповісти на деякі запитання.

- Якою сферою діяльності нині займаєтеся?

- Займаюся обслуговуванням інших компаній, які мають проблеми з веденням бізнесу. Це так званий аутсорсинг. Разом з колегами-однодумцями розробляємо програмні продукти, в яких показуємо, як краще управляти бізнесом, де можна заробити гроші, при цьому повністю автоматизовуємо всі процеси компанії.

- Чи правда, що весь свій тернопільський бізнес ви продали?

-  Як я і обіцяв після виборів, весь свій великий тернопільський бізнес - птахофабрику, кондитерську фабрику та КХП - я продав і цього не приховую.Рентабельності із цих підприємств витиснути практично неможливо. Приміром, у Теребовлянське КХП потрібно було вкладати десятки мільйонів доларів, а в мене таких грошей просто немає. А сидіти і пробувати покращувати тільки за рахунок менеджменту – вкрай складно. 

- Чи збираєтеся перебратися з Тернополя, скажімо, до столиці?

- Окремі люди дуже б цього хотіли, але розчарую їх – такого бажання не маю.

- Перехід до партії «Фронту змін» - це, очевидно, ваше бажання балотуватися до Верховної Ради від більш рейтинговішої політсили?

- Тут оригінальним не буду. Якщо мої теперішні однопартійці будуть вважати, що я достойний бути їх кандидатом до парламенти, то можливо й буду балотуватися.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі