В Угорщині планують провести Дні Тернопільщини

Голова Державного самоврядування українців Угорщини Ярослава Хортяні ініціюватиме проведення у цій державі Днів Тернопільщини. Про це вона повідомила під час зустрічі з заступником голови Тернопільської облдержадміністрації Юрієм Желіховським.

«Неодмінно повинні пройти Дні Тернопільщини в Угорщині. У відповідь можна провести аналогічні заходи у вашій області. Це дасть змогу об’єднати та залучити більшу кількість населення до діалогу», – зазначила Ярослава Хортяні.

Вона пообіцяла звернутися до Міністерства закордонних справ України з проханням включити область у проект концепції співпраці із закордонними українцями.

Загалом метою перебування пані Хортяні на Тернопільщині є поглиблення культурного співробітництва у рамках підписаного Меморандуму між облдержадміністрацією, Європейським конгресом українців та Державним самоврядуванням українців Угорщини.

Своєю чергою Юрій Желіховський зазначив, що регіон готовий до співпраці із закордонними побратимами не лише у сфері культури, а й освіти, туризму, релігії та бізнесу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі