На Тернопіллі обговорили проект Національної стратегії розвитку освіти в Україні на 2012-2021 роки

17 жовтня 2011 року в Тернопільському національному економічному університеті відбувся круглий стіл з обговорення проекту Національної стратегії розвитку освіти в Україні на 2012-2021 роки. Учасники засідання – керівники органів управління освітою різних рівнів і методичних служб області, вищих і професійно-технічних навчальних закладів, делегати ІІІ Всеукраїнського з"їзду працівників освіти від Тернопільщини з великою зацікавленістю, жваво й аргументовано висловлювали власні й педагогічних колективів, батьків і громадськості пропозиції щодо внесення змін і доповнень до запропонованого Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України документу, його підтримки й прийняття на державному рівні.

Переконливо висловили особисту позицію з обговорених проблем начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Іван Запорожан, ректори Тернопільських національного педагогічного університету ім.В. Гнатюка Володимир Кравець і Державного медичного університету ім.І.Я. Горбачевського Леонід Ковальчук,  директори обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти Юрій Буган, технічного коледжу при Тернопільському національному технічному університеті ім.І. Пулюя Володимир Калушка та проректор цього університету Олег Герман, вищого професійного училища ресторанного сервісу і торгівлі Тернополя Андрій Каплун, Підволочиського будинку школяра Оксана Жук – Рушанян, начальники відділів освіти Шумської райдержадміністрації Лариса Табачук і управління освіти і науки Тернопільської міської ради Ольга Похиляк, практичний психолог дошкільних навчальних закладів м. Збаража Наталія Лахман, завідувач Заліщицького районного методичного кабінету Ольга Царьова, голова обласної організації профспілки працівників освіти і науки Олег Равлик та інші.

Напрацьовані учасниками круглого столу та надіслані від освітянських колективів зауваження й конкретні пропозиції узагальнено й надіслано в Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі