• Головна
  • В тернопільській школі з`явиться критий скейт-парк
21:00, 16 червня 2015 р.

В тернопільській школі з`явиться критий скейт-парк

Тернопіль — одне з небагатьох українських міст, що може похизуватись величезною кількістю ініціативної молоді. Щороку, молодіжні організації створюють нові проекти, які забезпечують розвиток культури покоління в нашому місті. Ну от, тепер до справи взялися місцеві скейтеристи.

Спільнота скейтерів міста Тернополя  подала на розгляд Тернопільського міського голови Сергія Надала заяву про намір побудови критого скейт-парку у цокольному приміщенні Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №23. За словами основних ініціаторів цього проекту Леоніда Бучковського та Віталія Горбунова, все, що наразі побудоване у підвалі школи (міні-рампа, грайндбокс, покращене освітлення), виконано за власний кошт, пише Погляд.

— Наш скейт-парк відкритий для усіх бажаючих, однак потребує ремонту та нових фігур, — кажуть ініціатори створення скейт-парку. — Для належного функціонування потрібно встановити нові вхідні двері, привести в належний стан стіни та стелю, побудувати нові фігури для катання. Нам потрібна ваша підтримка в розвитку екстремальних видів спорту, активного відпочинку для дітей та молоді.

Основною метою спільноти скейтерів міста Тернополя,  представників міської скейтової культури та інших зацікавлених у нових видах спорту людей, є визнання Тернополя як готового, професійного майданчика для амбітної молоді, що бажає вивести своє хобі  на професійний рівень та організовувати змагання на всеукраїнському рівні. Хлопці активно шукають спонсора на побудову розважально-спортивного залу на належному рівні для дітей та молоді серед підприємців та масштабних компаній.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #скейт-парк #школа
Останні новини
ТОП новини
"За кілька тижнів планували вітати її з ювілеєм": обірвалося життя однієї з керівниць КП «Тернопільводканал»
"З 1 вересня ця категорія чоловіків повністю втратить бронювання, ТЦК готує заходи для вилову": їх жде мобілізація і війна
"Тариф на світло зменшиться у 2 рази восени": названо умову для початку дії нової ціни за 1 кВт·год
"Тариф на електрику підвищили на 25%, нові ціни для українців з 1 вересня": вартість світла підскочила на десятки відсотків
Оголошення