На Тернопіллі закликають голосувати проти свого Президента

В Україні голосують проти Президента, - повідомляє ІНТБ. -  До такого кроку людей змушують незаконні дії державної влади, стверджують координатори акції «Україна проти Януковича». Можливість підписатися не традиційно «за», а «проти» того чи іншого політика українцям дає партія «Фронт Змін», – розповідає координатор акції «Україна проти Януковича» в Тернопільській області Юрій Юрик.

Юрій Юрик: «Мета акції – показати, що відповідальність за все в нашій країні несе та людина, яка очолює всю повноту владу. Це – безпосередньо Президент нашої країни Віктор Федорович Янукович, якому підпорядковуються вже не тільки законодавча і виконавча гілки влади, а й суди. У судах проста людина не зможе вирішити ніяких питань без хабаря або без того, що хтось може зателефонувати з вищих ешалонів влади, якому підпорядковується прокуратура, якому підпорядковується Служба Безпеки України. Ми говоримо про те, що фактично влада в Україні узурпована».

Підписи проти політики діючого Президента – це лише перший крок до зміни режиму в державі, каже Юрій Юрик. Зібравши кінцеві результати, координатори акції отримають реальну картину, скільки людей задоволені владою в країні.

Юрій Юрик: «Ми хочемо показати цією акцією те, що мільйони українців, кожен особисто, готові сказати: «Я – проти Януковича!», – проти тієї людини, яка уособлює всю владу в Україні. І проти тих форм її роботи, які призводять до постійного погіршення життя, і не тільки до погіршення життя, а вже й до переслідування кожного окремого українця».

Упродовж трьох днів на Тернопільщині проти Януковича підписалося близько трьох тисяч людей. Акція триватиме до 15 грудня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі