Тернопільська співачка ділиться любов'ю до пісні

Новий пісенний альбом тернопільської співачки, заслуженного працівника культури України, начальника відділу гуманітарної освіти та виховання Тернопільського національного економічного університету Світлани Сорочинської «Віч-на-віч з піснею» нещодавно побачив світ у студії звукозапису « ГроЛіс», - повідомляє  прес-служба ТНЕУ. - Це вже четвертий сольний диск співачки.

До нього увійшли 16 пісень. Серед них 14 нових і два ремікси на пісні « Я- українка» та « Білі лебеді» . Остання - на слова київської поетеси Ніни Бай і музику незабутнього для Світлани Сорочинської композитора, народного артиста України Анатолія Горчинського. Цікаво, що до цих пісень, а також до пісні на слова Алли Бінцаровської та музику Сергія Родька « Нехай завжди радіють діти» , в альбомі подані також фонограми « мінус» . Тому їх зможуть виконувати усі охочі.

Ще однією особливістю альбому є те, що Світлана Сорочинська розпочинає його своїми знаковими піснями – «Лети, моя пісне» та «Я - українка». Співачка щедро ділиться зі слухачами своєю любов’ ю до пісні («Лети, моя пісне» , «За білим роялем» , « Заквітчаю піснею весну» ), до рідної землі (« Я - українка» , « Моя земля» , « Благословенна Господом земля» , «Над землею тумани» ), до дорогих серцю людей («Свою любов тобі дарую, мамо», «Дорослий син» ). Натхненно співає вона про прекрасне і величне кохання («Білі лебеді» , «Ніжний поцілунок», «Радість – це кохання» , «Не твоя» , « Ти зрозумій» ).

Автором музики до більшості пісень із нового альбому є тернопільський композитор і музикант Сергій Родько. Світлана Сорочинська продовжує свою творчу співпрацю із поетами-піснярами Аллою Бінцаровською, Марією Баліцькою, Ніною Бай, Наталією Папроцькою, Зоєю Кульчицькою та Ігорем Стратієм.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі