Мільярдер з Тернопілля Д.Фірташ заробив 14 мільйонів на своїй же держфірмі

«Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат» за результатами тендерів 11 жовтня уклав низку угод з ТОВ «Сінтез ресурс» на придбання металопрокату, палива і мастила для автомобілів на загальну суму 14,32 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Компанія-переможець поставить 186 плаского прокату, 108 тон гарячекатаного прокату, 152 тон виробів з дроту. За 7,65 млн грн. Іршнський ГЗК придбав 725 тис літрів бензину А-76, А-95 та дизпалива при середній ціні за літр 10,56 грн. і 49 тис тон автомобільного мастила.

«Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат» є філією ПрАТ «Кримський титан» в якому групі Дмитра Фірташа належить 50%-1 акція.

Одним з засновників «Сінтез-ресурсу» є перший заступник директора ТОВ «Остхем Україна» Олег Кікта. Директором фірми є Олег Овтінцев, відомий як комерційний директор «Кримського титану». З врахуванням цієї закупівлі «Сінтез ресурс» цього року отримав підряди держкомпаній, контрольованих менеджерами Фірташа, на загальну суму 212,88 млн грн.


Джерело: Gazeta.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі